2013 – 2014

zo 22 sept. 2013

Enschede  Muziekcentrum  De Wilmersberg Zaal  16.00 u

Florian Magnus Maier Eclipse
Carnaval der Dieren Camille Saint-Saëns
m.m.v. ruim 25 pianoleerlingen van ensemble-musici, van Musikschule Niedergrafschaft, Musikschule Nordhorn, Kaliber Kunstenschool (Enschede) en van privé-docenten
en presentatie jubileumboek!
wo 06 nov 2013             Enschede  Muziekcentrum  Arke Zaal  20.00 u
(tijd staat onjuist op de flyer)
Johannes Brahms 2 Gesänge, op. 91
Robert Schumann Märchenerzählungen, op. 132
Georges Bizet Aria’s uit Carmen, bewerkt door Maarten Jensem.m.v. mezzosopraan Karin Strobos
Louis Spohr Sechs deutsche Lieder, op. 103
zo 08 dec 2013              Enschede  Muziekcentrum  Arke Zaal  14.30 u
Alexander Borodin Trio in g (op een Russisch thema)
Anton Arensky Strijkkwartet op. 35
Piotr Tchaikovsky Souvenir de Florence, op. 70
26 dec 2013                   Denekamp  Kapel Zusters Franciscanessen  15.30 u
Gevarieerd programma met o.a. composities van Kerstconcert Tweede Kerstdag 
Mozart, Tchaikovsky, Swerts, Glass en Albenitz voor meer info klik hier s.v.p.! gratis
zo 12 jan 2014                Kampen  Stadsgehoorzaal  15.30 u
Frans Schubert Strijktrio in B es D471
Mieczyslaw Weinberg Strijktrio opus 48
Ernst von Dohnányi Serenade in C opus 10
Zoltán Kodaly Intermezzo
Ludwig van Beethoven Serenade in D opus 8
zo 02 mrt 2014              Enschede   Muziekcentrum  Arke Zaal  14.30 u
Ligeti György Sechs Bagatellen
Wolfgang A. Mozart Kwintet in Es KV 452
Sergei Prokofiev Sonate in D. op. 94
Francis Poulenc Sextet
wo 19 mrt 2014              Hengelo  Rabotheater  20.30 u
Valerius Ensemble met Jazzgrootheid
Eric Vloeimans (trompet) met speciaal repertoire
wo 16 apr 2014              Enschede  Theaterzaal Concordia  20.30 u
Enschedees Vrij Toneel  i.s.m. Valerius Ensemble Ooggetuigen van Golgotha
Enschedese schrijver en dichter Bert de Haan schreef het verhaal van de kruisiging
zoals beleefd door de mensen die er bij waren.
zo 20 apr. 2014              Enschede  Muziekcentrum  Arke Zaal  14.30 u
Igor Stravinsky Three pieces
Dimitri Shostakovich Strijkkwartet no. 3 in F op. 73
Antonín Dvorák Pianokwintet in A op. 81
za 26 apr 2014               EnschedeGrote  Kerk, Oude Markt – Koningsdag  9.30 u
Sopraan Claudia Patacca en Valerius Ensemble
zo 27 apr. 2014              Hengelo  Waterstaatskerk  12.00 u
S. Barber Summer Music op. 31 voor blaaskwintet
J. Medachlia Suite Popular Brasileira voor blaaskwintet
G.Gershwin Summertime
zo 27 apr. 2014               Lattrop-Denekamp  Havezathe Breckelenkamp  15.30 u
Ludwig van Beethoven Serenade in D op. 8
Mieczyslaw Weinberg Strijktrio op. 48
Franz Schubert Strijktrio in Bes D471
Zoltán Kodaly Intermezzo
Ernst von Dohnányi Serenade in C op.10
zo 18 mei 2014               Enschede  Muziekcentrum  Arke Zaal  14.30 u
Johannes Brahms Klarinetkwintet opus 115 in b
Maarten Jense Scenes from a Chinese play     wereldpremiere
Antonia Vivaldi Werk voor blokfluit en strijkers
m.m.v. Ellen Peters op blokfluit,
winnares Prinses Christina Concours 2013